Blog

30 Aralık 2016

Show Türk Reklam fiyatları ve reklam hizmetleri

Show Türk Reklam fiyatları ve reklam hizmetleri: Show Türk  ( Showtv ) Avrupada yaşayan Türklerin yoğun olarak izledikleri kanallardan biridir.

Avrupalı gurbetçilerimizi hedefliyorsanız sizde Show Türk’e reklam vererek, ürününüzü veya hizmetlerinizi tüm avrupada yaşayan Türk kitlelerine duyurabilirsiniz.

Show Türk reklam fiyatları saniyesi 7 euro ile 14 euro arasında değişmektedir. Fiyatları; reklam için kullanacağınız bütçe, sektörünüz, reklamın yayınlanacağı saatler, sektörünüz/ürününüz belirlemektedir. Örneğin sağlık sektöründen çok reklam yayınlanıyorsa Kanal yönetimi reklamların hep aynı sektörden gelmemesi için küçük zamlar eklemektedirler. Burada amaç kanal reklamlarının hep aynı sektörde olmaması içindir.

Reklam vermek için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçerken sizlere ilk soracağımız sorular; ürün bilgisi, tv reklamı için düşündüğünüz bütçeniz ve tv reklam filminizin hazır olup olmadığıdır.

Tv reklam filmi hazırlama fiyatlarımız: 1.500 tl ile 3.000 tl arasında değişmektedir. Fiyata bizlere göndereceğiniz reklam materyallerinizin hazırlığı, montaj, seslendirme, tv formatına hazır hale getirilmesi hizmetlerinin tümü dahildir.

Anahtar Kelimeler;

show türk reklam kuşağı, show türk reklam jeneriği, show türk reklam, show türk reklamları, show türk reklamı, show türk tv reklamları, show tv reklam fiyatları, show türk reklam fiyat

Avrupa Tv Kanalları , , , , , , , , ,
About admin@egmedya