GOOGLE

web site banner

Google reklamlarının yurtdışında kullanımı;

Google Adwords global bir reklam mecrasıdır. Yurtdışında markasının bilinirliğini arttırmak isteyen veya yeni müşterilere ulaşmak isteyen firmalar için farklı dil seçeneklerinde aynı anda birden çok ülkede reklam kampanyası düzenlenebilmektedir.

Coğrafi durum raporları ile reklam kampanyasından gelen ziyaretçilerin hangi ülkelerden geldikleri de takip edilip raporlanabilmektedir.

Ayrıca Türk internet kullanıcılarının izledikleri yurt dışı kaynaklı çoğu global yüzlerce web sitesine (New York Times, The Sun gibi) reklamlar sadece Türkiye’de görüntülenecek şekilde hedefleme yapılarak kampanya yürütülebilmektedir.

Hedeflediğiniz ülkelerde google reklamlarınızı sadece arama motorlarında değil, hedef ülkedeki en popüler web sitelerinde, haber sitelerinde, reklam ve ilan sitelerinde, lifestyle-yaşam sitelerinde ve daha bir çok önemli websitelerinde yayınlanmasını planlıyoruz.

Google reklamlarınızı genele yaymadan örneğin ; bir emlak şirketi iseniz, google reklamlarınız hedeflenen ülkede sadece emlak siteleri ve arama motorlarında çıkar. Bu sayede gereksiz reklam tıklamalarının ve ilgisiz reklam gösterimlerinin önüne geçilmiş olunur.

Yurtdışı google reklamları profesyonel bir şekilde organize edilmelidir.Hedef kitle, reklamın gösterileceği hedeflenen siteler, yaş-cinsiyet ayrımları, negatif anahtar kelimeler google adwords reklamlarında olmazsa olmazlardır.

Yurtdışı google reklam hizmetlerinde işinizi ve bütçenizi şansa bırakmamanızı tavsiye ediyoruz…