Blog

20 Haziran 2016

Dubai Reklam Kampanyaları

EG MEDYA GRUBU ( EXPO GLOBAL REKLAM ve ORGANİZASYON TİC.LTD.ŞTİ.)olarak Network ülkelerimiz arasında yer alan Dubai’de uzun yıllardır Türk markalarına hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bugüne kadar kullandığımız tüm reklam materyalleri; tecrübe edilmiş, tavsiye edilmiş, markaya/ürüne reklam geri dönüşlerinde en fazla katkıyı sağlayacak hedef kitleye yönelik elemanlardır.

Öncelik hedefimiz marka/ürün olmakla birlikte; tv, radyo, ulusal ve yerel gazeteler, outdoor çeşitleri, havalimanı reklamları, dergi, dev ekranlar, otobüs giydirme, sponsorluk çalışmalarının yanı sıra, bayi reklamları, çeşitli etkinlikler ve açılışlar ve duyurularda hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
DUBAI’de kendimize ve tecrübelerimize çok güvenmekteyiz. Dubai halkını tanımak, ne istediğini bilmek, kültürlerini yakından takip etmek elbette en önemli faktörlerdir. Bu bilinçle hareket ettiğimizde yaptığımız reklam çalışmalarıda mutlaka sizlere en iyi şekilde geri dönmektedir.

Dubai için bütün reklam mecralarını tek bir medya kitimizde inceleyebilirsiniz. Talepleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Dubai Dergileri, Dubai Gazeteler, Dubai Tv Kanalları, Reklam Haberleri
About admin@egmedya