Blog

29 Temmuz 2016

City7-Tv Channel-Advertising-in-Dubai

Dubai City 7 Televizyonu

City 7 TV kanalı gün birçok  çeşitte yerel programlar üreten Birleşik Arab Emirliklerinin ilk ingilizce dilde yayın yapan televizyon kanalıdır. Nilsat‘tan Uydu yayını yapan kanal tüm arap ülkeleri ve afrika ülkeleri üzerinden izlenirken ayrıca  Kanal 1, showtime da  e-vizyon ve Du IPTV‘ de izlenmektedir. ( du :  birleşik arap emirliklerinin en geniş yapılanmış evlere ve iş yerlerine kablolu televizyon hizmeti veren operatörüdür.)

City 7 Tv 2004 yılında dubai de kurulmuştur. Ingilizce yayın yapan kanal arapçayı alt yazı dili olarak kullanmakta böylece çok geniş bir coğrafyaya ve birçok farklı etnik guruba hitap etmiş olmaktadır.

Ortadoğu ülkelerinde ve afrika ülkelerinde en geniş ingilizce bilen kitleye sahip tv kanalıdır.

Eğlence, haber, iş dünyası, ekonomi, yaşam, moda, magazin, kültür, çocuk türlerinde programları oldukça fazladır.

Ortadoğunun tüm ülkelerinde tüm otellerin tv’lerinde ilk sıralarda yer alan kanal böylelikle hem turistleri hemde iş seyahati nedeniyle bölgeye gelen iş adamlarına da hitap etmiş olmaktadır.

Eg Medya Grubu olarak bu kanal için Türkiyedeki tüm yapımcılara da hizmet verebildiğimizi hatırlatmak isteriz.

Tv kanalından 45 dk lık Turkish emlak, sağlık ve emlak ve diğer sektörler için program yapmak isteyen ajanslarda bizimle irtibata geçebilirler.

Reklam talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Birleşik arab emirliklerinde ayrıca outdoor, gazete, radyo, toplu sms, dergi ve tüm mecralarda hizmet verdiğimizi belirtiriz.

 

Dubai, Dubai Tv Kanalları
About admin@egmedya