Blog

29 Temmuz 2016

Advertising in Dubai Tv Channel-Al Aan Tv

Dubai televizyon kanalları arasında en çok izlenen uydu kanalların biridir.

Birleşik Arab Emirliklerinin dışında en çok Suudi Arabistan, Kuweyt, Katar, Bahreyn, Oman dada izlenmektedir.

Diğer tüm arab ülkelerinde de izlenme oranları azımsanmayacak seviyededir.

Sosyal ağlarda milyonlarca fan ve takipçisi bulunan kanal haber, eğlence, film, dizi, genel, kültürel, magazin tarzında yayınlar yapmaktadır. ( Türkiye ile kıyasla: fox tv, show tv, atv, star tv..gibi)

Al Aan kanalı sorumlu, sakin, olumlu ve yapıcı bir tonda program ve haberler yaparak Arab dünyasında kendine iyi bir yer edinmiştir. Hatta çok tartışmalı konularda bile sakin haberleri olumlu tonda ve yapıcı tonda haberleri ile kavgalardan uzak durmaktadır.

Arabsat, Nilesat, SFR, ve Free in France uydularından yayın yapmakta ve bu sayede çok geniş kitle tarafından izlenmektedir.

Tv yöneticileri her fırsatta; “haber ve yorumlara, eğlence programlarına ve Arab dünyasındaki tüm aileleri hedeflediklerini” dile getirmektedir.

2011 yılında Libya lideri Muammer Kaddafi’nin cenaze törenini dünyada ilk ve tek yayınlayan bir kanal olarak tarihe geçmiştir…

Kanal yetkilileri ortadoğu ve afrika üzerinde toplamda 6 ülkede izlendiklerini belirtmektedirler.

(Arapça yayın yapan kanalın ingilizce alt yazılı bir çok programı bulunmaktadır.)

Başarılı ve en çok izlenen bir kaç programına örnek olarak ; Famous TV personality Maysaa Maghrabi (ميساء مغربي) has been linked to Al Aan TV for a reality show Maysaa Bela Hdood, which sheds light on violence and crime against Arab women… verebiliriz.

Eg Medya Grubu olarak;  Al Aan tv‘de  sektörel programlar, sağlık programları ve emlak programları yapmak isteyen yapımcılarada hizmet verebildiğimizi belirtiriz. ( 45 dk.’lık Turkish Programlar..)

Ortadoğuyu hedefleyen, Arab dünyasında reklam yapmak isteyen müşterilerilerimize önerdiğimiz bir tv kanalıdır.

Reklam talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Advertising in dubai tv channels, Advertising in dubai, advertising in middle east, dubai tv channels, qatar tv channels, kuwait tv channels, bahrain tv channels, saudi arabia tv channels, tv advertising in dubai…

Dubai Tv Kanalları
About admin@egmedya